Zamówienia składane w sklepie internetowym www.vippidesign.com mogą być dostarczone na terenie Polski za pośrednictwem:

  •         Kuriera DPD (płatność przelewem bankowym lub za pobraniem przy odbiorze)

 

Cennik opłat za dostawę:

  •         Płatność przelewem (przedpłata):  14,30 zł
  •         Płatność przy odbiorze (pobranie): 19,30 zł
  •         przy zakupach za minimum 200 zł: przesyłka gratis

 

Odbiór osobisty:

W przypadku odbioru osobistego czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni roboczych. Wynika to z konieczności rotacji magazynowych i konieczności dostarczenia towaru do odpowiedniego miejsca odbioru.

 

Poczta Polska:

Jeżeli są Państwo zainteresowani wysyłką Pocztą Polską, prosimy o kontakt telefoniczny: +48 887 44 33 55 (opłata jak za połączenie standardowe – wg. cennika właściwego operatora), lub poprzez e-mail na adres: sklep@vippidesign.com 

CZAS DOSTAWY:

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy standardowo wynosi 4 dni robocze. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

 

ODBIÓR OSOBISTY:

W przypadku odbioru osobistego czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni roboczych. Wynika to z konieczności rotacji magazynowych i konieczności dostarczenia towaru do odpowiedniego miejsca odbioru. W tym czasie kontaktujemy się z klientem w celu poinformowania, że zamówienie jest gotowe do odebrania.

Czas odbioru zamówienia przez klienta wynosi 3 dni, jeśli po tym czasie zamówienie nie zostanie odebrane, zostanie automatycznie anulowane.

 

DOSTAWA FIRMĄ KURIERSKĄ:

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera. W przypadku firmy kurierskiej DPD wysyłamy usługą "standardowy serwis krajowy" co oznacza gwarancję dostawy w następnym dniu roboczym  Oprócz standardowego, jednodniowego czasu doręczenia, usługa DPD STANDART obejmuje ubezpieczenie do kwoty 5 000 zł, dwie próby dostarczenia oraz informację o doręczeniu dostępną online

Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.