Dostawa i wysyłka

DOSTAWA:

Zamówienia składane w sklepie internetowym www.vippidesign.com mogą być dostarczone na terenie Polski za pośrednictwem:

  • Kurier (płatność przelewem bankowym lub za pobraniem przy odbiorze)
  • Paczkomat InPost (płatność z góry)

 

Cennik opłat za dostawę:

  • Płatność przelewem/PayU (płatność z góry):  17,50 zł
  • Płatność przy odbiorze (pobranie): 19,95 zł
  • Paczkomat InPost (płatność z góry):  11.00 zł
  • przy zakupach za minimum 300 zł: przesyłka gratis

 

Odbiór osobisty:

W przypadku odbioru osobistego czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni roboczych. Wynika to z konieczności rotacji magazynowych i konieczności dostarczenia towaru do odpowiedniego miejsca odbioru.

 

Poczta Polska:

Jeżeli są Państwo zainteresowani wysyłką Pocztą Polską, prosimy o kontakt telefoniczny: +48 887 44 33 55 (opłata jak za połączenie standardowe – wg. cennika właściwego operatora), lub poprzez e-mail na adres: sklep@vippidesign.com 

Czas realizacji zamówień

Czas realizacji zamówienia każdorazowo podany jest przy zamawianym produkcie. Standardowo wynosi on do 3 dni roboczych i jest liczony od momentu potwierdzenia wpłaty na konto. W przypadku płatności za pobraniem do realizacji zamówienia przystępujemy bezzwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

 W przypadku towaru chwilowo niedostępnego lub na zamówienie czas realizacji może się wydłużyć. W tym przypadku poinformujemy Państwa poprzez e-mail o terminie realizacji zamówienia. 

 

 

CZAS DOSTAWY:

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

 

Dostawa firmą kurierską

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera. W przypadku firmy kurierskiej wysyłamy usługą  "standardowy serwis krajowy" co oznacza gwarancję dostawy w następnym dniu roboczym  Oprócz standardowego, jednodniowego czasu doręczenia, usługa STANDART obejmuje ubezpieczenie do kwoty 5 000 zł, dwie próby dostarczenia oraz informację o doręczeniu dostępną online

Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.

  

Odbiór osobisty:

W przypadku odbioru osobistego czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni roboczych. Wynika to z konieczności rotacji magazynowych i konieczności dostarczenia towaru do odpowiedniego miejsca odbioru.

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera i odkrywaj wspaniałe okazje w naszym sklepie.
Poprzez zapisanie się wyrażam na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. newsletterów) przez V&L Katarzyna Gałaj, właściciela marki Vippi Design oraz oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności i Akceptuję Regulamin Sklepu