Zwroty

CHCESZ ZWRÓCIC LUB WYMIENIC PRODUKT?
TO PROSTE!

 

Od 14 sierpnia 2019 zmieniliśmy zasady zwrotów lub wymiany towaru zakupionego w naszym sklepie www.vippidesign.com:

 

1. BEZPŁATNA WYMIANA w ciągu 30 dni:

Zamówiony produkt spełnia Twoje oczekiwania, nie zgadza się tylko rozmiar lub motyw, a może wolisz inny fason? W takiej sytuacji możesz wymienić produkty zupełnie BEZPŁATNIE, na wymianę masz aż 30 dni od odebrania przesyłki- skorzystaj z opcji ZWROT DPD by zamówić kuriera i zwróć do Nas niepasujące produkty. Wypełnij formularz wymiany i dołącz go do wymienianych produktów. Gdy wymieniasz produkty, nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat związanych ze zwrotem i ponowną wysyłką towaru. Aby zamówić kuriera postępuj zgodnie z "INSTRUKCJA OBSŁUGI usługi ZWROT DPD"

 

2. ZWROTY:

Czas zwrotu: 14 dni od dnia dostarczenia przesyłki.

Metody zwrotów:

a) zwrot możesz wysłać do nas samodzielnie na adres: 

Vippi DESIGN - V&L Katarzyna Gałaj
ul. Kordeckiego 38, 
05-120 Legionowo

PAMIĘTAJ by dołączyć formularz zwrotu do przesyłki,

lub

b) skorzystać z naszej opcji Zwrot DPD w cenie 9,90 PLN (wówczas Twoją kwotę/wartość zwrotu pomniejszymy o cenę tej usługi) - kurier odbierze przesyłkę od Ciebie!

 

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera i odkrywaj wspaniałe okazje w naszym sklepie.
Poprzez zapisanie się wyrażam na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. newsletterów) przez V&L Katarzyna Gałaj, właściciela marki Vippi Design oraz oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności i Akceptuję Regulamin Sklepu